Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 07.07
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
Nowogrodu Anna Białek i pokazuje kruchą konstrukcję drugiego mostu. - Barierki, które mają chronić przed wypadnięciem wiszą na włosku. A głębokość na tym kanale sięga nawet dziewięciu metrów. Gdyby ktoś wpadł, to już po nim.
Mosty stoją na drodze powiatowej. Ich remont to obowiązek starostwa zielonogórskiego. - Cały czas działamy. Mamy zleconą ekspertyzę fachowców z Uniwersytetu Zielonogórskiego - mówi Marek Szarłata z starostwa.
A dlaczego to tak długo trwa? - Zdajemy sobie sprawę, że sytuacja jest tragiczna. Niestety sami nie możemy nic zrobić. Ekspertyza będzie gotowa na początku sierpnia. Jak tylko to nastąpi, ogłosimy przetarg i rozpoczniemy remonty - dodaje M. Szarłata.
Mieszkańcy obawiają się, czy
Nowogrodu Anna Białek i pokazuje kruchą konstrukcję drugiego mostu. - Barierki, które mają chronić przed wypadnięciem wiszą na włosku. A głębokość na tym kanale sięga nawet dziewięciu metrów. Gdyby ktoś wpadł, to już po nim. <br>Mosty stoją na drodze powiatowej. Ich remont to obowiązek starostwa zielonogórskiego. - Cały czas działamy. Mamy zleconą ekspertyzę fachowców z Uniwersytetu Zielonogórskiego - mówi Marek Szarłata z starostwa. <br>A dlaczego to tak długo trwa? - Zdajemy sobie sprawę, że sytuacja jest tragiczna. Niestety sami nie możemy nic zrobić. Ekspertyza będzie gotowa na początku sierpnia. Jak tylko to nastąpi, ogłosimy przetarg i rozpoczniemy remonty - dodaje M. Szarłata. <br>Mieszkańcy obawiają się, czy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego