Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 38
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
medycznej (kara do 3 lat pozbawienia wolności).
Jak dowiedzieliśmy się od zastępcy Prokuratora Rejonowego w Nowym Targu Zbigniewa Gabrysia, postępowanie trwało tak długo z dwóch powodów. Oskarżona lekarka była przez dłuższy czas obłożnie chora i można ją było przesłuchać dopiero na początku tego roku. Drugim powodem było oczekiwanie na specjalistyczną ekspertyzę biegłych z Krakowa.
W sprawie zostało przesłuchanych 34 świadków. Formułując akt oskarżenia, prokuratura oparła się przede wszystkim na opinii zespołu biegłych z Katedry Medycyny Sądowej Collegium Majus Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zawiadomienie o przestępstwie złożyła matka dziecka.
BZ* Nie zmniejszyła się liczba turystów w Tatrach. Drogą do Morskiego Oka - gdzie ruch był
medycznej (kara do 3 lat pozbawienia wolności).<br>Jak dowiedzieliśmy się od zastępcy Prokuratora Rejonowego w Nowym Targu Zbigniewa Gabrysia, postępowanie trwało tak długo z dwóch powodów. Oskarżona lekarka była przez dłuższy czas obłożnie chora i można ją było przesłuchać dopiero na początku tego roku. Drugim powodem było oczekiwanie na specjalistyczną ekspertyzę biegłych z Krakowa.<br>W sprawie zostało przesłuchanych 34 świadków. Formułując akt oskarżenia, prokuratura oparła się przede wszystkim na opinii zespołu biegłych z Katedry Medycyny Sądowej Collegium Majus Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zawiadomienie o przestępstwie złożyła matka dziecka.<br>&lt;au&gt;BZ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>* Nie zmniejszyła się liczba turystów w Tatrach. Drogą do Morskiego Oka - gdzie ruch był
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego