Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 10.13
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
swojego biura poselskiego około 10 tys. złotych miesięcznie.Spór o zawieszenie Pacławskiego w radzie nadzorczej TVP

Kolejna burza na Woronicza

Związana z lewicą część rady nadzorczej TVP ma wątpliwości, czy zawieszenie Ryszarda Pacławskiego z funkcji członka zarządu spółki jest zgodne z prawem. Powołuje się przy tym na zamówioną przez radę ekspertyzę prawną. Reszta rady broni decyzji o zawieszeniu... na podstawie tej samej ekspertyzy.
Wczorajsze posiedzenie rady nadzorczej TVP było najbardziej burzliwe w tej kadencji. Awanturę wywołała ekspertyza prawna prof. Stanisława Sołtysińskiego na temat zawieszenia Pacławskiego. I roli, jaką odegrał w tym szef rady nadzorczej Andrzej Ostrowski.
Rada zawiesiła Pacławskiego 29 września
swojego biura poselskiego około 10 tys. złotych miesięcznie. &lt;gap&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home" sex="mf"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Spór o zawieszenie &lt;name type="person"&gt;Pacławskiego&lt;/&gt; w radzie nadzorczej &lt;name type="org"&gt;TVP&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Kolejna burza na &lt;name type="place"&gt;Woronicza&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>Związana z lewicą część rady nadzorczej &lt;name type="org"&gt;TVP&lt;/&gt; ma wątpliwości, czy zawieszenie &lt;name type="person"&gt;Ryszarda Pacławskiego&lt;/&gt; z funkcji członka zarządu spółki jest zgodne z prawem. Powołuje się przy tym na zamówioną przez radę ekspertyzę prawną. Reszta rady broni decyzji o zawieszeniu... na podstawie tej samej ekspertyzy.<br>Wczorajsze posiedzenie rady nadzorczej &lt;name type="org"&gt;TVP&lt;/&gt; było najbardziej burzliwe w tej kadencji. Awanturę wywołała ekspertyza prawna prof. &lt;name type="person"&gt;Stanisława Sołtysińskiego&lt;/&gt; na temat zawieszenia &lt;name type="person"&gt;Pacławskiego&lt;/&gt;. I roli, jaką odegrał w tym szef rady nadzorczej &lt;name type="person"&gt;Andrzej Ostrowski&lt;/&gt;.<br>Rada zawiesiła &lt;name type="person"&gt;Pacławskiego&lt;/&gt; 29 września
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego