Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 08.23
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
Z tego wynika, że teraz jest ostatni moment, by zająć się lik-widacją województw. Tymczasem Donald Tusk zapewnił w piątek w Zielonej Górze, że woj. lubuskie pozostanie na mapie...

- Nic nie może dziać się bez konsultacji społecznych. Siekierą i ,,krojeniem mapy'' niczego nie załatwimy. Możemy nawet mieć najlepsze, najbardziej racjonalne ekspertyzy, ale jeśli nie będzie zgody społecznej, niczego nie zrobimy.


- Czy rewolucja w samorządach będzie pierwszą sprawą, jaką zajmie się nowy prawicowy rząd?

- Nie. Spokojnie się do tego przygotujemy, ale rewolucji nie będzie. W służbie zdrowia lewicowy rząd zrobił rewolucję i skończyła się katastrofą.


- Dziękuję.


Złotówki na wagę

Nagle w sklepie
Z tego wynika, że teraz jest ostatni moment, by zająć się lik-widacją województw. Tymczasem Donald Tusk zapewnił w piątek w Zielonej Górze, że woj. lubuskie pozostanie na mapie... &lt;/&gt;<br><br>&lt;who2&gt;- Nic nie może dziać się bez konsultacji społecznych. Siekierą i ,,krojeniem mapy'' niczego nie załatwimy. Możemy nawet mieć najlepsze, najbardziej racjonalne ekspertyzy, ale jeśli nie będzie zgody społecznej, niczego nie zrobimy.&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;who1&gt;- Czy rewolucja w samorządach będzie pierwszą sprawą, jaką zajmie się nowy prawicowy rząd?&lt;/&gt;<br><br>&lt;who2&gt;- Nie. Spokojnie się do tego przygotujemy, ale rewolucji nie będzie. W służbie zdrowia lewicowy rząd zrobił rewolucję i skończyła się katastrofą.&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;who1&gt;- Dziękuję.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Złotówki na wagę&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Nagle w sklepie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!