Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 10.13
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
nie powoduje również nieważności aktu głosowania". Autor ekspertyzy także "nie znajduje podstaw do uznania, że mandat przewodniczącego rady nadzorczej wygasł wskutek naruszenia wskazanych przepisów".

Czarzasty wraca do gry

Na reakcję niezadowolonych z zawieszenia kojarzonego z SLD Pacławskiego nie trzeba było długo czekać. Szefowa KRRiTV powiedziała PAP, że na podstawie tej ekspertyzy decyzja o zawieszeniu Pacławskiego jest z mocy prawa nieważna. A on sam - dodała - powinien dziś przyjść do pracy.
Ale to jeszcze nie koniec. - Sołtysiński przytacza opinię wielu prawników, że gdy Ostrowski podpisał umowę o pracę w TVP 3, wygasł z mocy prawa jego mandat w radzie nadzorczej - powiedziała Waniek. I
nie powoduje również nieważności aktu głosowania". Autor ekspertyzy także &lt;q&gt;"nie znajduje podstaw do uznania, że mandat przewodniczącego rady nadzorczej wygasł wskutek naruszenia wskazanych przepisów"&lt;/&gt;.<br><br>&lt;tit&gt;Czarzasty wraca do gry&lt;/&gt;<br><br>Na reakcję niezadowolonych z zawieszenia kojarzonego z &lt;name type="org"&gt;SLD&lt;/&gt; &lt;name type="person"&gt;Pacławskiego&lt;/&gt; nie trzeba było długo czekać. Szefowa &lt;name type="org"&gt;KRRiTV&lt;/&gt; powiedziała PAP, że na podstawie tej ekspertyzy decyzja o zawieszeniu &lt;name type="person"&gt;Pacławskiego&lt;/&gt; jest z mocy prawa nieważna. A on sam - dodała - powinien dziś przyjść do pracy.<br>Ale to jeszcze nie koniec. - &lt;name type="person"&gt;Sołtysiński&lt;/&gt; przytacza opinię wielu prawników, że gdy &lt;name type="person"&gt;Ostrowski&lt;/&gt; podpisał umowę o pracę w &lt;name type="org"&gt;TVP&lt;/&gt; 3, wygasł z mocy prawa jego mandat w radzie nadzorczej - powiedziała &lt;name type="person"&gt;Waniek&lt;/&gt;. I
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!