Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy sprzętu komputerowego
Rok: 2000
zajmuje się produkcją i wdrażaniem systemów ochrony informacji, głównie dla banków i sektora finansowego. Są to w większości własne rozwiązania programowe wspomagane rozwiązaniami sprzętowymi. Naszym głównym produktem jest system bezpiecznej poczty elektronicznej PEM-HEART, który w chwili obecnej funkcjonuje w ponad 30 bankach w Polsce.
Prowadzimy także szkolenia oraz wykonujemy ekspertyzy dotyczące aspektów organizacyjnych i technicznych ochrony informacji.
Jesteśmy organizatorem dorocznej Krajowej Konferencji Zastosowań Kryptografii. W konferencji uczestniczą głównie osoby reprezentujące sektor bankowy i urzędy państwowe, a ponadto pracownicy uczelni i firm prywatnych. W opinii wielu uczestników jest to najlepsza konferencja w dziedzinie ochrony informacji odbywająca się w Polsce.
Jesteśmy jedną
zajmuje się produkcją i wdrażaniem systemów ochrony informacji, głównie dla banków i sektora finansowego. Są to w większości własne rozwiązania programowe wspomagane rozwiązaniami sprzętowymi. Naszym głównym produktem jest system bezpiecznej poczty elektronicznej PEM-HEART, który w chwili obecnej funkcjonuje w ponad 30 bankach w Polsce.<br>Prowadzimy także szkolenia oraz wykonujemy ekspertyzy dotyczące aspektów organizacyjnych i technicznych ochrony informacji.<br>Jesteśmy organizatorem dorocznej Krajowej Konferencji Zastosowań Kryptografii. W konferencji uczestniczą głównie osoby reprezentujące sektor bankowy i urzędy państwowe, a ponadto pracownicy uczelni i firm prywatnych. W opinii wielu uczestników jest to najlepsza konferencja w dziedzinie ochrony informacji odbywająca się w Polsce.<br>Jesteśmy jedną
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!