Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.16 (13)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
sugeruje, że jest on członkiem zorganizowanej grupy kierowanej przez polskiego masażystę ekipy Cofidis Bogdana Madejaka (46 l.). Madejak nadal pozostaje w paryskim areszcie.
Fakt: Czy wiózł pan coś na polecenie Bogdana Madejaka?
MAREK RUTKIEWICZ: - Nic.
Jednak policja na lotnisku znalazła w pana bagażu jakieś medykamenty...
- Tak i zabrała je do ekspertyzy. Ona wykaże, że nie było to nic specjalnego.
A środki dopingowe znalezione w pana domu na Lazurowym Wybrzeżu?
- Ta informacja to bzdura. Mój dom jest czysty, nic tam nie znaleziono, więc nie wiem, dlaczego policja opowiada takie rzeczy.
Jak wyglądało pana zatrzymanie?
- Nie było przyjemne. Policjanci nie obchodzili się ze
sugeruje, że jest on członkiem zorganizowanej grupy kierowanej przez polskiego masażystę ekipy Cofidis Bogdana Madejaka (46 l.). Madejak nadal pozostaje w paryskim areszcie.<br>&lt;who15&gt;Fakt: Czy wiózł pan coś na polecenie Bogdana Madejaka?&lt;/&gt;<br>&lt;who16&gt;MAREK RUTKIEWICZ: - Nic.&lt;/&gt;<br>&lt;who15&gt;Jednak policja na lotnisku znalazła w pana bagażu jakieś medykamenty...&lt;/&gt;<br>&lt;who16&gt;- Tak i zabrała je do ekspertyzy. Ona wykaże, że nie było to nic specjalnego.&lt;/&gt;<br>&lt;who15&gt;A środki dopingowe znalezione w pana domu na Lazurowym Wybrzeżu?&lt;/&gt;<br>&lt;who16&gt;- Ta informacja to bzdura. Mój dom jest czysty, nic tam nie znaleziono, więc nie wiem, dlaczego policja opowiada takie rzeczy.&lt;/&gt;<br>&lt;who15&gt;Jak wyglądało pana zatrzymanie?&lt;/&gt;<br>&lt;who16&gt;- Nie było przyjemne. Policjanci nie obchodzili się ze
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego