Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.09 (33)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Piłkarze mają do dyspozycji trzy trawiaste, oświetlone boiska treningowe, hotel, restaurację, kawiarnię, a niedługo także basen i halę sportową.
- Każdy piłkarz ma swój pokój. Jeśli chce, może w nim nawet mieszkać. Nie mam takiej potrzeby, bo z domu w Izmicie jadę tu 40 minut - mówi Dobra.
Besiktas jest liderem tureckiej ekstraklasy. W piątek zremisował 1:1 wyjazdowy mecz z Ankaragucu. Ich najgroźniejszy rywal Fenerbahce pokonał 1:0 Elazigspor i zmniejszył stratę do 3 pkt.

Sędziowie kręcą
- Jeszcze parę tygodni temu byłem pewny, że zostaniemy mistrzami. Mieliśmy 9 pkt przewagi. Fenerbahce jest jednak bardzo mocne w grach pozaboiskowych. Sędziowie strasznie nas kręcą
Piłkarze mają do dyspozycji trzy trawiaste, oświetlone boiska treningowe, hotel, restaurację, kawiarnię, a niedługo także basen i halę sportową.<br>&lt;q&gt;- Każdy piłkarz ma swój pokój. Jeśli chce, może w nim nawet mieszkać. Nie mam takiej potrzeby, bo z domu w Izmicie jadę tu 40 minut&lt;/&gt; - mówi Dobra.<br>Besiktas jest liderem tureckiej ekstraklasy. W piątek zremisował 1:1 wyjazdowy mecz z Ankaragucu. Ich najgroźniejszy rywal Fenerbahce pokonał 1:0 Elazigspor i zmniejszył stratę do 3 pkt.<br><br>&lt;tit1&gt;Sędziowie kręcą&lt;/&gt;<br>&lt;q&gt;- Jeszcze parę tygodni temu byłem pewny, że zostaniemy mistrzami. Mieliśmy 9 pkt przewagi. Fenerbahce jest jednak bardzo mocne w grach pozaboiskowych. Sędziowie strasznie nas kręcą
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego