Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 6
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
twój język i usta. Jeśli doprowadzisz te pieszczoty do perfekcji, jej piersi (niezależnie od rozmiarów) będą niczym czułe teleskopy, zbierające z kosmosu życiodajną energię. A ta, ze zwielokrotnioną siłą i nadświetlną prędkością, dotrze do najbardziej intymnych części jej ciała.

BRZUCH
Delikatnie masuj jej brzuch wokół pępka. Poczujesz wówczas, jak jej energia przepływa poprzez twą dłoń do twego ciała. W ten prosty sposób łatwo możesz doprowadzić kochankę do miłosnego omdlenia. Wokół pępka znajdują się strefy erogenne, które, według specjalistów z orientu, bezpośrednio stymulują łechtaczkę.

DŁONIE
Delikatnie masuj jej nadgarstki. Zabieg ten pomoże ci zbliżyć się do kobiety, która się czegoś obawia lub
twój język i usta. Jeśli doprowadzisz te pieszczoty do perfekcji, jej piersi (niezależnie od rozmiarów) będą niczym czułe teleskopy, zbierające z kosmosu życiodajną energię. A ta, ze zwielokrotnioną siłą i nadświetlną prędkością, dotrze do najbardziej intymnych części jej ciała.<br><br>BRZUCH<br>Delikatnie masuj jej brzuch wokół pępka. Poczujesz wówczas, jak jej energia przepływa poprzez twą dłoń do twego ciała. W ten prosty sposób łatwo możesz doprowadzić kochankę do miłosnego omdlenia. Wokół pępka znajdują się strefy erogenne, które, według specjalistów z orientu, bezpośrednio stymulują łechtaczkę.<br><br>DŁONIE<br>Delikatnie masuj jej nadgarstki. Zabieg ten pomoże ci zbliżyć się do kobiety, która się czegoś obawia lub
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego