Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy AGD
Rok: 2003
jeśli przyciskamy szczoteczkę za mocno.
Specjalnie zbudowana końcówka
Dzięki swojej wyjątkowej strukturze, zielone włókna FlexiSoft nieznacznie odginają się podczas kontaktu z wodą zapewniając delikatne szczotkowanie. Dłuższe włókna Interdental głębiej wnikają w przestrzenie międzyzębowe czyszcząc jeszcze dokładniej. Niebieskie włókna Indicvator odbarwiają się gdy należy wymienić końcówkę na nową.
Poczucie kontroli
Wodoszczelna, ergonomiczna rączka z anty-ślizgowym, gumowanym uchwytem pozwala wygodnie i precyzyjnie operować szczoteczką.
Wybór dwóch prędkości:
- normalna, o najlepszym efekcie szczotkowania
- niższa, idealna dla zębów wrażliwych
Więcej wygody
Wbudowany sygnalizator czasu informuje, że zęby są myte już od 2 minut - tak długo jak zalecają dentyści. Nawet, jeśli szczoteczka jest chwilowo wyłączana
jeśli przyciskamy szczoteczkę za mocno. <br>Specjalnie zbudowana końcówka<br>Dzięki swojej wyjątkowej strukturze, zielone włókna FlexiSoft nieznacznie odginają się podczas kontaktu z wodą zapewniając delikatne szczotkowanie. Dłuższe włókna Interdental głębiej wnikają w przestrzenie międzyzębowe czyszcząc jeszcze dokładniej. Niebieskie włókna Indicvator odbarwiają się gdy należy wymienić końcówkę na nową.<br>Poczucie kontroli<br>Wodoszczelna, ergonomiczna rączka z anty-ślizgowym, gumowanym uchwytem pozwala wygodnie i precyzyjnie operować szczoteczką.<br>Wybór dwóch prędkości: <br>- normalna, o najlepszym efekcie szczotkowania<br>- niższa, idealna dla zębów wrażliwych<br>Więcej wygody<br>Wbudowany sygnalizator czasu informuje, że zęby są myte już od 2 minut - tak długo jak zalecają dentyści. Nawet, jeśli szczoteczka jest chwilowo wyłączana
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!