Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy AGD
Rok: 2003
w górnym koszu zostaną bezpiecznie umyte naczynia bardziej delikatne.
Chociaż zmywarka wyręcza nas w znacznym stopniu, musimy uczestniczyć w procesie zmywania na etapie załadunku i dozowania środków czyszczących. Wyrazem troski o użytkownika są z pozoru niewielki zmiany konstrukcyjne, które jednak znacząco wpływają na wygodę obsługi.
Wygodne dozowanie środków czyszczących
Nowe, ergonomiczne usytuowanie pojemnika na środki czyszczące sprawia, że jego obsługa odbywa się teraz przy lekko uchylonych drzwiach. Specjalna konstrukcja pojemnika eliminuje konieczność otwarcia drzwi na całą szerokość i schylania się przy dozowaniu. Również zamykanie drzwi jest teraz łatwiejsze. Wystarczy je lekko przycisnąć, a specjalny zamek servo zadba o dokładne domknięcie.
rackMatic
w górnym koszu zostaną bezpiecznie umyte naczynia bardziej delikatne.<br>Chociaż zmywarka wyręcza nas w znacznym stopniu, musimy uczestniczyć w procesie zmywania na etapie załadunku i dozowania środków czyszczących. Wyrazem troski o użytkownika są z pozoru niewielki zmiany konstrukcyjne, które jednak znacząco wpływają na wygodę obsługi.<br>Wygodne dozowanie środków czyszczących<br>Nowe, ergonomiczne usytuowanie pojemnika na środki czyszczące sprawia, że jego obsługa odbywa się teraz przy lekko uchylonych drzwiach. Specjalna konstrukcja pojemnika eliminuje konieczność otwarcia drzwi na całą szerokość i schylania się przy dozowaniu. Również zamykanie drzwi jest teraz łatwiejsze. Wystarczy je lekko przycisnąć, a specjalny zamek servo zadba o dokładne domknięcie.<br>rackMatic
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego