Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 6
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
wieku - biel mleka i śniegu, szarość chromowanej stali, aluminium czy ołowiu, naturalne brązy drewna, maty kokosowej, gdzieniegdzie plamka czystej czerni, może być nią również mocny cień na idealnie białej powierzchni, beż bawełny i lnu. Kontrastowe zestawienia znamionujące zdecydowanie i pewność.

Formy

Zestawienie zdobyczy modernistycznego designu od Bauhausu do minimalizmu - funkcjonalne, ergonomiczne krzesła, fotele - minimum materiału i maksimum wygody. Znajdą się tu projekty Corbusier'a i Mies Van de Rohe, ale również proste meble z Ikei.

Raj Utracony

Cisza, skupienie, spokój dalekiej prowincji. Chciałabyś tu spędzić każdy zły dzień, kiedy nie możesz już patrzeć na nikogo i najchętniej schowałabyś się do szafy i
wieku - biel mleka i śniegu, szarość chromowanej stali, aluminium czy ołowiu, naturalne brązy drewna, maty kokosowej, gdzieniegdzie plamka czystej czerni, może być nią również mocny cień na idealnie białej powierzchni, beż bawełny i lnu. Kontrastowe zestawienia znamionujące zdecydowanie i pewność.<br><br>&lt;tit&gt;Formy&lt;/&gt;<br><br>Zestawienie zdobyczy modernistycznego designu od Bauhausu do minimalizmu - funkcjonalne, ergonomiczne krzesła, fotele - minimum materiału i maksimum wygody. Znajdą się tu projekty Corbusier'a i Mies Van de Rohe, ale również proste meble z Ikei.<br><br>&lt;tit&gt;Raj Utracony&lt;/&gt;<br><br>Cisza, skupienie, spokój dalekiej prowincji. Chciałabyś tu spędzić każdy zły dzień, kiedy nie możesz już patrzeć na nikogo i najchętniej schowałabyś się do szafy i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!