Typ tekstu: Książka
Autor: Mac Jerzy Sławomir
Tytuł: Tajemnica Amwaya
Rok: 1998
w której doświadczona dystrybutorka - dziś jedna z osób pozywających reżysera i producenta o ochronę dóbr osobistych - z przekonaniem edukuje młodego prospekta, wbijając mu do głowy starannie akcentowane słowa:
MYŚLISZ - MÓWISZ - MASZ. Jeżeli MYŚLISZ, że będziesz biedny i MÓWISZ, że jesteś biedny, to jesteś po prostu biedny. MASZ tę biedę. Nowa ewangelia według Andreasa Fellnhofera, którą wcześniej wpoili mu Max i Marianne Schwartz, ma nowych apostołów i wyznawców, którzy z przekonaniem w nią wierzą. Wiara zaś podobno czyni cuda.

Nowa wspólnota

W Amway i głoszoną przezeń ewangelię sukcesu wierzy dziś 80 tysięcy Polaków noszących znaczek dystrybutora korporacji. Uwierzyło - od początku istnienia jej
w której doświadczona dystrybutorka - dziś jedna z osób pozywających reżysera i producenta o ochronę dóbr osobistych - z przekonaniem edukuje młodego prospekta, wbijając mu do głowy starannie akcentowane słowa:<br>&lt;q&gt;MYŚLISZ - MÓWISZ - MASZ. Jeżeli MYŚLISZ, że będziesz biedny i MÓWISZ, że jesteś biedny, to jesteś po prostu biedny. MASZ tę biedę.&lt;/&gt; Nowa ewangelia według Andreasa Fellnhofera, którą wcześniej wpoili mu Max i Marianne Schwartz, ma nowych apostołów i wyznawców, którzy z przekonaniem w nią wierzą. Wiara zaś podobno czyni cuda.<br><br>&lt;tit&gt;Nowa wspólnota&lt;/&gt;<br><br>W Amway i głoszoną przezeń ewangelię sukcesu wierzy dziś 80 tysięcy Polaków noszących znaczek dystrybutora korporacji. Uwierzyło - od początku istnienia jej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!