Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 13/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
ale chyba nie ma już wątpliwości, kto jest najpopularniejszym - napisał "Verdens Gang".
W dzienniku "Aftenposten" można było przeczytać, że - gęstą mgłę na Holmenkollen rozświetliło polskie światło. W tym szarym dniu zwycięstwo Małysza było jedynym pozytywnym zdarzeniem, zwłaszcza, że najlepszy Norweg, był dopiero 16.
"Aftenposten" dodał, że nawet w Norwegii powstał fanklub polskiego skoczka. Liczy 37 członków i ich liczba szybko rośnie.
(PAP)Piłka nożna

LIGA HISZPAŃSKA
Alaves - Rayo Vallecano 4:2
Malaga - Saragossa 2:0
Racing - Las Palmas 2:1
Real Madryt - Sociedad 4:0
Oviedo - Espanyol 2:2
Valladoid - Celta 1:2
LIGA WŁOSKA
Parma - Bari 4:0
LIGA HISZPAŃSKA
ale chyba nie ma już wątpliwości, kto jest najpopularniejszym - napisał "Verdens Gang". <br>W dzienniku "Aftenposten" można było przeczytać, że - gęstą mgłę na Holmenkollen rozświetliło polskie światło. W tym szarym dniu zwycięstwo Małysza było jedynym pozytywnym zdarzeniem, zwłaszcza, że najlepszy Norweg, był dopiero 16. <br>"Aftenposten" dodał, że nawet w Norwegii powstał fanklub polskiego skoczka. Liczy 37 członków i ich liczba szybko rośnie.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Piłka nożna&lt;/&gt;<br><br> LIGA HISZPAŃSKA <br>Alaves - Rayo Vallecano 4:2<br>Malaga - Saragossa 2:0<br>Racing - Las Palmas 2:1<br>Real Madryt - Sociedad 4:0<br>Oviedo - Espanyol 2:2<br>Valladoid - Celta 1:2<br> LIGA WŁOSKA <br>Parma - Bari 4:0<br> LIGA HISZPAŃSKA
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego