Typ tekstu: Blog
Autor: Magda
Tytuł: lalka-magda
Rok: 2003
razie dzisiaj nie interesuje mnie żaden inny facet jak tylko: Kartezjusz, Locke, Kant i Berkeley. Ten ostatni jest najbardziej po...nienormalny! Kurcze, a może ktoś z Was ma dobre materiały o tych faciach, co? I byłby tak miły i mi je podesłał :) Dzisiaj jestem ich fanką i chcę wstąpić do fanklubu. Litości, nawet jakąś nagrodę wymyślę. Szkoda mi teraz czasu na szukanie w netku. Ach ta moja pamięć...!
Dobra, zmykam na dół do kompa :( Dalej będę się uczyć i robić ściągi (nie, żebym z nich korzystała ;), po prostu robiąc je można się dużo nauczyć :)).
Jak zamienić mózg w chłonącą gąbeczkę? Jak
razie dzisiaj nie interesuje mnie żaden inny facet jak tylko: Kartezjusz, Locke, Kant i Berkeley. Ten ostatni jest najbardziej po...nienormalny! Kurcze, a może ktoś z Was ma dobre materiały o tych faciach, co? I byłby tak miły i mi je podesłał &lt;emot&gt;:)&lt;/&gt; Dzisiaj jestem ich fanką i chcę wstąpić do fanklubu. Litości, nawet jakąś nagrodę wymyślę. Szkoda mi teraz czasu na szukanie w &lt;orig&gt;netku&lt;/&gt;. Ach ta moja pamięć...!<br>Dobra, zmykam na dół do &lt;orig&gt;kompa&lt;/&gt;&lt;emot&gt; :(&lt;/&gt; Dalej będę się uczyć i robić ściągi (nie, żebym z nich korzystała &lt;emot&gt;;)&lt;/&gt;, po prostu robiąc je można się dużo nauczyć &lt;emot&gt;:)&lt;/&gt;). <br>Jak zamienić mózg w chłonącą gąbeczkę? Jak
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego