Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Dzień Dobry
Nr: 20/04
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Białą flagę", "Obcego astronoma". Zespół rozpadł się w 1986 r.
Grzegorz Ciechowski rozpoczął karierę jako Obywatel G.C., reszta muzyków utworzyła "Operę". Ponownie zagrali razem w 1990 r. i nie był to, jak się okazało, jedyny występ. Republika nagrała wtedy 4 płyty i właśnie zaprasza na jubileuszowy koncert "Dzień białej flagi".
- Nie będzie pompy, będzie po prostu muzyka - zapowiada Jerzy Tolak, menedżer zespołu - Zagramy coś z każdej płyty zespołu.
Muzycy sięgną aż do początków kariery. Usłyszymy hity z lat 80. i te najnowsze. Koncert ma być długi, ponad 2-godzinny. Na deser przewidziany jest nowy utwór "Nie pójdę do szkoły".
tom
Białą flagę", "Obcego astronoma". Zespół rozpadł się w 1986 r.<br>Grzegorz Ciechowski rozpoczął karierę jako Obywatel G.C., reszta muzyków utworzyła "Operę". Ponownie zagrali razem w 1990 r. i nie był to, jak się okazało, jedyny występ. Republika nagrała wtedy 4 płyty i właśnie zaprasza na jubileuszowy koncert "Dzień białej flagi".<br>&lt;q&gt;- Nie będzie pompy, będzie po prostu muzyka&lt;/&gt; - zapowiada Jerzy Tolak, menedżer zespołu &lt;q&gt;- Zagramy coś z każdej płyty zespołu.&lt;/&gt;<br>Muzycy sięgną aż do początków kariery. Usłyszymy hity z lat 80. i te najnowsze. Koncert ma być długi, ponad 2-godzinny. Na deser przewidziany jest nowy utwór "Nie pójdę do szkoły".<br>&lt;au&gt;tom
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego