Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 3
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
instrumentach perkusyjnych. - Na razie jesteśmy w trakcie rozwijania się jako zespół. Trochę zajmowałem się ostatnio projektami uzupełniającymi. Nagrałem dwanaście Sonetów Szekspira w oryginalnej wersji językowej. Wyjdą nakładem któregoś z wydawnictw dystrybuowanych przez EMI, prawdopodobnie w internecie. Właściwie w tej chwili nie zajmuję się niczym nowym, ale również nigdy specjalnie nie forsuję się. Jak nie mam nic do powiedzenia, to się nie denerwuję, tylko spokojnie czekam - stwierdził artysta.
Na szczęście to, co Soyka powiedział do tej pory, jeszcze nie znudziło publiczności, która chętnie wtórowała mu w czasie koncertu, śpiewając w nie zawsze równo brzmiącym chórze.
Płyta nagrana w "Pstrągu" będzie gotowa już w
instrumentach perkusyjnych. - Na razie jesteśmy w trakcie rozwijania się jako zespół. Trochę zajmowałem się ostatnio projektami uzupełniającymi. Nagrałem dwanaście Sonetów Szekspira w oryginalnej wersji językowej. Wyjdą nakładem któregoś z wydawnictw dystrybuowanych przez EMI, prawdopodobnie w internecie. Właściwie w tej chwili nie zajmuję się niczym nowym, ale również nigdy specjalnie nie forsuję się. Jak nie mam nic do powiedzenia, to się nie denerwuję, tylko spokojnie czekam - stwierdził artysta.<br>Na szczęście to, co Soyka powiedział do tej pory, jeszcze nie znudziło publiczności, która chętnie wtórowała mu w czasie koncertu, śpiewając w nie zawsze równo brzmiącym chórze.<br>Płyta nagrana w "Pstrągu" będzie gotowa już w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!