Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Ozon
Nr: 5
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2005
Uniwersytecie Szczecińskim.

Co do procentów zdania mogą być podzielone. Jednak co do tego, czy w ogóle dyskutować o źródłach zmian naszego klimatu - nie powinny.

Aleksandra Kowalczyk


Krucjata kontra dżihad


Europa, zamiast ustępować islamowi, musi zacząć odbudowywać swoją tożsamość. Inaczej tysiące muzułmańskich emigrantów uciekną w objęcia fundamentalistów.
Czas europejskiego przyzwolenia na fundamentalizm islamski mija. Po zabójstwie polityka Pima Fortuyna i reżysera Theo van Gogha Holendrzy odrzucili polityczną poprawność i wyszli na ulice, paląc meczety. Sondaże zapowiadają, że w referendum 1 czerwca większość z nich zagłosuje przeciwko konstytucji europejskiej tylko dlatego, że obawia się przystąpienia do UE muzułmańskiej Turcji. Z badań socjologicznych jasno
Uniwersytecie Szczecińskim. <br><br>Co do procentów zdania mogą być podzielone. Jednak co do tego, czy w ogóle dyskutować o źródłach zmian naszego klimatu - nie powinny.<br><br>&lt;au&gt;Aleksandra Kowalczyk&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div type="art" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Krucjata kontra dżihad&lt;/&gt;<br><br><br>Europa, zamiast ustępować islamowi, musi zacząć odbudowywać swoją tożsamość. Inaczej tysiące muzułmańskich emigrantów uciekną w objęcia fundamentalistów.<br>Czas europejskiego przyzwolenia na fundamentalizm islamski mija. Po zabójstwie polityka Pima Fortuyna i reżysera Theo van Gogha Holendrzy odrzucili polityczną poprawność i wyszli na ulice, paląc meczety. Sondaże zapowiadają, że w referendum 1 czerwca większość z nich zagłosuje przeciwko konstytucji europejskiej tylko dlatego, że obawia się przystąpienia do UE muzułmańskiej Turcji. Z badań socjologicznych jasno
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!