Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 06.13
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
poradzić. Wtedy musieliśmy się wspomagać dzielnicowymi.

- Ale w końcu opuszczą dyżurki i trafią na ulice?
- I komisariat został objęty próbną zmianą. Polega ona na zlikwidowaniu stanowiska dyżurnego, a wprowadzeniu stanowiska recepcyjnego. Policjant siedzący w recepcji nie musi posiadać odpowiednich kwalifikacji, takich jak oficer dyżurny. Może to więc być nawet początkujący funkcjonariusz. Docelowo nie będzie dyżurnych tylko służba podzielona na policjantów w komisariacie.

- Miasto opłaca dodatkowe patrole policji...
- Dzięki dodatkowym pieniądzom w mieście codziennie jest o sześciu lub ośmiu policjantów więcej. A dzięki temu policja jest jeszcze bardziej widoczna. W dodatku współpracujemy w urzędnikami doskonale znającymi problemy miasta. A policjanci zarabiają za
poradzić. Wtedy musieliśmy się wspomagać dzielnicowymi.&lt;/&gt; <br><br>&lt;who1&gt;- Ale w końcu opuszczą dyżurki i trafią na ulice?&lt;/&gt; <br>&lt;who2&gt;- I komisariat został objęty próbną zmianą. Polega ona na zlikwidowaniu stanowiska dyżurnego, a wprowadzeniu stanowiska recepcyjnego. Policjant siedzący w recepcji nie musi posiadać odpowiednich kwalifikacji, takich jak oficer dyżurny. Może to więc być nawet początkujący funkcjonariusz. Docelowo nie będzie dyżurnych tylko służba podzielona na policjantów w komisariacie.&lt;/&gt; <br><br>&lt;who1&gt;- Miasto opłaca dodatkowe patrole policji...&lt;/&gt; <br>&lt;who2&gt;- Dzięki dodatkowym pieniądzom w mieście codziennie jest o sześciu lub ośmiu policjantów więcej. A dzięki temu policja jest jeszcze bardziej widoczna. W dodatku współpracujemy w urzędnikami doskonale znającymi problemy miasta. A policjanci zarabiają za
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!