Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 06.23
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
wiózł na konferencję.
Takiej argumentacji dziwi się p.o. lubuskiego komendanta policji Zygmunt Magniewski: - Na pewno ta interwencja by nie nastąpiła, gdyby nie doszło do naruszenia przepisów ruchu drogowego przez posła - mówi.

Bo ma immunitet


- Czy nie poczuwał się pan do obowiązku, by zapłacić mandat? - pytamy posła. - Chciałem zapłacić, ale funkcjonariusze zatrzymali moją legitymację poselską, odmówili jej oddania i odjechali - odpowiada.
Policjanci podkreślają, że gdyby Bachalski wylegitymował się np. prawem jazdy, mógłby zapłacić mandat na miejscu. - Ale przedstawienie legitymacji poselskiej uruchamia zupełnie inną procedurę - wyjaśnia Magniewski.
W piśmie do ministra poseł pyta o "sensowność i zgodność z przepisami" zatrzymywania kierowców przez
wiózł na konferencję. <br>Takiej argumentacji dziwi się p.o. lubuskiego komendanta policji Zygmunt Magniewski: - Na pewno ta interwencja by nie nastąpiła, gdyby nie doszło do naruszenia przepisów ruchu drogowego przez posła - mówi.<br><br>&lt;tit&gt;Bo ma immunitet&lt;/&gt;<br><br><br>- Czy nie poczuwał się pan do obowiązku, by zapłacić mandat? - pytamy posła. - Chciałem zapłacić, ale funkcjonariusze zatrzymali moją legitymację poselską, odmówili jej oddania i odjechali - odpowiada. <br>Policjanci podkreślają, że gdyby Bachalski wylegitymował się np. prawem jazdy, mógłby zapłacić mandat na miejscu. - Ale przedstawienie legitymacji poselskiej uruchamia zupełnie inną procedurę - wyjaśnia Magniewski. <br>W piśmie do ministra poseł pyta o "sensowność i zgodność z przepisami" zatrzymywania kierowców przez
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego