Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Detektyw
Nr: 3(151)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
uwierzył w humanitaryzm pilotów i wydał wyrok skazujący: Marka Ch. na dwa i pół, a Włodzimierza U. na dwa lata więzienia. Orzekł też zakaz wykonywania zawodu pilota na dwa lata.
A jednak, mimo surowej odpowiedzialności karnej, gangi przemytników żywego towaru nie rezygnują z tego procederu. Na początku września 1998 roku funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej znowu udaremnili kolejną próbę nielegalnego przekroczenia granicy z Ukrainą, tym razem w okolicy Skryhiczyna w woj. chełmskim. Zatrzymali 31 obywateli Sri Lanki, 20 mężczyzn i 11 kobiet oraz polskiego przewodnika, tuż po opuszczeniu przez nich pontonów, którymi przeprawili się przez Bug.
Statystyka mówi sama za siebie
uwierzył w humanitaryzm pilotów i wydał wyrok skazujący: Marka Ch. na dwa i pół, a Włodzimierza U. na dwa lata więzienia. Orzekł też zakaz wykonywania zawodu pilota na dwa lata.<br>A jednak, mimo surowej odpowiedzialności karnej, gangi przemytników żywego towaru nie rezygnują z tego procederu. Na początku września 1998 roku funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej znowu udaremnili kolejną próbę nielegalnego przekroczenia granicy z Ukrainą, tym razem w okolicy Skryhiczyna w woj. chełmskim. Zatrzymali 31 obywateli Sri Lanki, 20 mężczyzn i 11 kobiet oraz polskiego przewodnika, tuż po opuszczeniu przez nich pontonów, którymi przeprawili się przez Bug.<br>Statystyka mówi sama za siebie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego