Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie Warszawy
Nr: 21.11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
oprócz brutalnych egzekucji długów, podejrzewają ich także o napady na tiry i ciężarówki, która to "działalność" miała być główną metodą zdobywania gotówki. - O takiej działalności świadczą znalezione w mieszkaniach akcesoria, wypisz wymaluj doskonałe do organizowania napadów na tiry metodą "na policjanta", a w zupełności nieprzydatne do skoków na banki - mówią funkcjonariusze. - Aktualnie badamy te wątki i jesteśmy pewni, że na przestępczym koncie "Hitlera" i jego kolegów nazbiera się jeszcze wiele. Oprócz tego, będą na pewno kolejne zatrzymania, bo gang miał wielu współpracowników. Dziś sąd w Otwocku zadecyduje, czy zatrzymana piątka przestępców zaczeka na rozprawę sądową w areszcie tymczasowym.


VAT będzie większy
oprócz brutalnych egzekucji długów, podejrzewają ich także o napady na tiry i ciężarówki, która to "działalność" miała być główną metodą zdobywania gotówki. - O takiej działalności świadczą znalezione w mieszkaniach akcesoria, wypisz wymaluj doskonałe do organizowania napadów na tiry metodą "na policjanta", a w zupełności nieprzydatne do skoków na banki - mówią funkcjonariusze. - Aktualnie badamy te wątki i jesteśmy pewni, że na przestępczym koncie "Hitlera" i jego kolegów nazbiera się jeszcze wiele. Oprócz tego, będą na pewno kolejne zatrzymania, bo gang miał wielu współpracowników. Dziś sąd w Otwocku zadecyduje, czy zatrzymana piątka przestępców zaczeka na rozprawę sądową w areszcie tymczasowym.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;VAT będzie większy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!