Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 05.07
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
podważenie mojej wiarygodności jako polityka i przedsiębiorcy" - napisał.
Ekipa TVP przyjechała do Śmiłowa, aby przygotować dokumentację do programu na temat działalności firmy Farmutil. Boczną drogą dziennikarze wjechali na teren firmy i zostali zatrzymani przez ochronę. Ekipie telewizyjnej nie pozwolono odjechać, żądając, aby reporterzy poddali się dezynfekcji. Dziennikarze powiadomili policję, jednak funkcjonariusze nie śpieszyli się z interwencją. Dopiero po blisko 13 godzinach uwięzieni odzyskali wolność.


Starachowicki przeciek
Samorządowiec z fałszywą maturą

Znany z afery starachowickiej Marek B., były wiceprzewodniczący rady powiatu, został oskarżony o posługiwanie się podrobionym świadectwem dojrzałości.
Marek B. jest jednym z dwóch samorządowców, do których zatelefonował poseł Andrzej Jagiełło
podważenie mojej wiarygodności jako polityka i przedsiębiorcy"&lt;/&gt; - napisał.<br>Ekipa &lt;name type="org"&gt;TVP&lt;/&gt; przyjechała do &lt;name type="place"&gt;Śmiłowa&lt;/&gt;, aby przygotować dokumentację do programu na temat działalności firmy &lt;name type="org"&gt;Farmutil&lt;/&gt;. Boczną drogą dziennikarze wjechali na teren firmy i zostali zatrzymani przez ochronę. Ekipie telewizyjnej nie pozwolono odjechać, żądając, aby reporterzy poddali się dezynfekcji. Dziennikarze powiadomili policję, jednak funkcjonariusze nie śpieszyli się z interwencją. Dopiero po blisko 13 godzinach uwięzieni odzyskali wolność.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home"&gt;<br>&lt;tit&gt;Starachowicki przeciek&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Samorządowiec z fałszywą maturą&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Znany z afery starachowickiej &lt;name type="person"&gt;Marek B.&lt;/&gt;, były wiceprzewodniczący rady powiatu, został oskarżony o posługiwanie się podrobionym świadectwem dojrzałości.&lt;/&gt;<br>&lt;name type="person"&gt;Marek B.&lt;/&gt; jest jednym z dwóch samorządowców, do których zatelefonował poseł &lt;name type="person"&gt;Andrzej Jagiełło
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego