Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 08.06
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
Dlaczego na moją kurację mamy dostać mniej niż warszawianie czy poznaniacy? - pytali protestujący na drodze A-2 w Torzymiu. Bo czy jesteśmy gorsi?
W naszych czasach nawet życzenie komuś zdrowia może nabrać innego znaczenia.
HENRYKA BEDNARSKAForum Czytelników

Emerytowany strażak: - Popieram wypowiedź policjanta z piątkowego Forum Czytelników, dotyczącą kryteriów stawianym funkcjonariuszom. Dobrze by było organizować testy dla wszystkich. Uważam, że wielu z obecnych policjantów nie ma predyspozycji i nie jest dobrze przygotowanych do służby.

Henryk Strychalski z Sulechowa: - Słucham ubolewania polityków nad sytuacją na Białorusi i jestem wstrząśnięty. W Polsce jest totalny bałagan, a my się martwimy o innych.

Stanisław Biernacki
Dlaczego na moją kurację mamy dostać mniej niż warszawianie czy poznaniacy? - pytali protestujący na drodze A-2 w Torzymiu. Bo czy jesteśmy gorsi? <br>W naszych czasach nawet życzenie komuś zdrowia może nabrać innego znaczenia.<br>&lt;au&gt;HENRYKA BEDNARSKA&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br><br><br>&lt;div&gt;&lt;tit&gt;Forum Czytelników&lt;/&gt;<br><br>Emerytowany strażak: - Popieram wypowiedź policjanta z piątkowego Forum Czytelników, dotyczącą kryteriów stawianym funkcjonariuszom. Dobrze by było organizować testy dla wszystkich. Uważam, że wielu z obecnych policjantów nie ma predyspozycji i nie jest dobrze przygotowanych do służby. <br><br>Henryk Strychalski z Sulechowa: - Słucham ubolewania polityków nad sytuacją na Białorusi i jestem wstrząśnięty. W Polsce jest totalny bałagan, a my się martwimy o innych. <br><br>Stanisław Biernacki
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego