Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 04.06
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
na "Plac zabaw w mieście". Najciekawszy okazał się pomysł zakładający wybudowanie mostku, pod którym wiszą kolorowe liny. Dzięki nim dzieci mogą zjeżdżać do minibasenu z piaskownicą na dnie.
Wystawę prac konkursowych można oglądać do niedzieli w godz. 10-17 w Galerii Rzeźby Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej.
(Metropol)Nowe samochody dla funkcjonariuszy

centrum Trzy miliony złotych wyda gmina Centrum na 4 samochody gaśnicze ze sprzętem do ratowania życia. Poza tym Śródmieście otrzyma dwie karetki i pieniądze na badania mammograficzne.
Sprzęt dostanie też policja: telefony i radiotelefony oraz kamery. Część pieniędzy gmina przeznaczyła na remont żoliborskiego komisariatu.
(Metropol)Klinika Prawa dla najuboższych

Śródmieście
na "Plac zabaw w mieście". Najciekawszy okazał się pomysł zakładający wybudowanie mostku, pod którym wiszą kolorowe liny. Dzięki nim dzieci mogą zjeżdżać do minibasenu z piaskownicą na dnie.<br>Wystawę prac konkursowych można oglądać do niedzieli w godz. 10-17 w Galerii Rzeźby Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej.<br>&lt;au&gt;(Metropol)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Nowe samochody dla funkcjonariuszy&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;centrum&lt;/&gt; Trzy miliony złotych wyda gmina Centrum na 4 samochody gaśnicze ze sprzętem do ratowania życia. Poza tym Śródmieście otrzyma dwie karetki i pieniądze na badania mammograficzne.<br>Sprzęt dostanie też policja: telefony i radiotelefony oraz kamery. Część pieniędzy gmina przeznaczyła na remont żoliborskiego komisariatu. <br>&lt;au&gt;(Metropol)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Klinika Prawa dla najuboższych&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Śródmieście
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!