Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.20
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
są zaniepokojone zbyt szeroką, ich zdaniem, definicją terroryzmu. Twierdzą, że nowy dekret zagraża przeprowadzaniu zwykłych protestów i demonstracji.
(PAP)Pracownicy Daewoo walczą o pracę

Poniedziałek był kolejnym dniem starć między koreańską policją a pracownikami koncernu Daewoo Motors Co. w Bupyong pod Seulem. Uczestniczyło w nich około 300 robotników i 2000 funkcjonariuszy policji specjalnej. W piątek, aby umocnić szanse porozumienia z General Motors, Daewoo zwolniło 1751 pracowników.
(PAP)Ucieczka z Afryki nie powiodła się

Hiszpania Policja zatrzymała 198 nielegalnych imigrantów, próbujących dostać się do Hiszpanii. Są to uchodźcy z państw afrykańskich. Co roku tysiące Afrykańczyków próbuje przepłynąć przez Cieśninę Gibraltarską do Hiszpanii
są zaniepokojone zbyt szeroką, ich zdaniem, definicją terroryzmu. Twierdzą, że nowy dekret zagraża przeprowadzaniu zwykłych protestów i demonstracji.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Pracownicy Daewoo walczą o pracę&lt;/&gt;<br><br>Poniedziałek był kolejnym dniem starć między koreańską policją a pracownikami koncernu Daewoo Motors Co. w Bupyong pod Seulem. Uczestniczyło w nich około 300 robotników i 2000 funkcjonariuszy policji specjalnej. W piątek, aby umocnić szanse porozumienia z General Motors, Daewoo zwolniło 1751 pracowników.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Ucieczka z Afryki nie powiodła się&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Hiszpania&lt;/&gt; Policja zatrzymała 198 nielegalnych imigrantów, próbujących dostać się do Hiszpanii. Są to uchodźcy z państw afrykańskich. Co roku tysiące Afrykańczyków próbuje przepłynąć przez Cieśninę Gibraltarską do Hiszpanii
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!