Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.27
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
poinformowały w poniedziałek, że będą zabiegać o przyjęcie przez ONZ-owską Komisję ds. Praw Człowieka rezolucji krytykującej Chiny.
Od lat naciski USA na przyjęcie takiej rezolucji spotykały się z niewielkim poparciem ze strony innych krajów. Chiny są oskarżane o coraz gorsze traktowanie zakazanej sekty Falungong i powszechne stosowanie tortur przez funkcjonariuszy.
(PAP)sportSforza i Flo są kontuzjowani

PIŁKA NOŻNA Szwajcar Ciriaco Sforza (Bayern Monachium), z powodu kontuzji nie będzie mógł grać przez 6 tygodni. Nie wystąpi w meczu Szwajcarii z Polską.
Kontuzjowany jest też napastnik Glasgow Rangers i Norwegii Tore Andre Flo. Nie zagra w meczu z Irlandią Północną.
(PAP
poinformowały w poniedziałek, że będą zabiegać o przyjęcie przez ONZ-owską Komisję ds. Praw Człowieka rezolucji krytykującej Chiny.<br>Od lat naciski USA na przyjęcie takiej rezolucji spotykały się z niewielkim poparciem ze strony innych krajów. Chiny są oskarżane o coraz gorsze traktowanie zakazanej sekty Falungong i powszechne stosowanie tortur przez funkcjonariuszy.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=5&gt;<br><br>&lt;tit&gt;sport&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Sforza i Flo są kontuzjowani&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;PIŁKA NOŻNA&lt;/&gt; Szwajcar Ciriaco Sforza (Bayern Monachium), z powodu kontuzji nie będzie mógł grać przez 6 tygodni. Nie wystąpi w meczu Szwajcarii z Polską.<br>Kontuzjowany jest też napastnik Glasgow Rangers i Norwegii Tore Andre Flo. Nie zagra w meczu z Irlandią Północną.<br>&lt;au&gt;(PAP
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!