Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 03.06
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
siedmiu policjantów z Komendy Stołecznej (zostali potem z policji wyrzuceni). Na lokal Reduta we Wrocławiu dokonała napadu grupa zamaskowanych mężczyzn. Bili klientów, tłukli naczynia i demolowali wnętrze. Okazało się, że to chłopcy z wrocławskiej brygady AT dorabiają na boku wynajęci przez przeciwników właścicieli Reduty.

Zapewne z powodu zbytniej zażyłości niektórych funkcjonariuszy warszawskiej brygady AT z Pruszkowem do zatrzymywania czołówki gangsterów z tej grupy w 2000 r. użyto jednostek z innych miast. Obawiano się przecieków. - Malizna nie dał się wtedy schwytać, czmychnął - mówi Jarosław S., ps. Masa. - Warto by spytać, od kogo dostał ostrzegawczy telefon o czwartej nad ranem.

Mówią do mnie
siedmiu policjantów z Komendy Stołecznej (zostali potem z policji wyrzuceni). Na lokal Reduta we Wrocławiu dokonała napadu grupa zamaskowanych mężczyzn. Bili klientów, tłukli naczynia i demolowali wnętrze. Okazało się, że to chłopcy z wrocławskiej brygady AT dorabiają na boku wynajęci przez przeciwników właścicieli Reduty.<br><br>Zapewne z powodu zbytniej zażyłości niektórych funkcjonariuszy warszawskiej brygady AT z Pruszkowem do zatrzymywania czołówki gangsterów z tej grupy w 2000 r. użyto jednostek z innych miast. Obawiano się przecieków. - Malizna nie dał się wtedy schwytać, czmychnął - mówi Jarosław S., ps. Masa. - Warto by spytać, od kogo dostał ostrzegawczy telefon o czwartej nad ranem.<br><br>&lt;tit&gt;Mówią do mnie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!