Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 08.07
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
nawiązywanie kontaktów z osobami z państw kapitalistycznych, przypadki niemoralnego i chuligańskiego zachowania się, przemytu, handlu i kradzieży. Jak wynika z zachowanych materiałów, głównymi problemami okazały się alkohol oraz aktywność handlowa polskich turystów.
Niejako przy okazji interesowano się sportowcami, dziennikarzami i innymi osobami z krajów kapitalistycznych. Oczywiście i w tym przypadku funkcjonariuszy SB wspierali turyści-agenci. Otrzymali oni numer telefonu do polskiego funkcjonariusza posługującego się wobec nich nazwiskiem Jan Wolski.
Olimpiada okazała się udana nie tylko dla polskich sportowców, którzy kończyli igrzyska z rekordowym dorobkiem medalowym (3 złote, 14 srebrnych i 15 brązowych), ale też dla Służby Bezpieczeństwa. Starannie dobrani polscy kibice
nawiązywanie kontaktów z osobami z państw kapitalistycznych, przypadki niemoralnego i chuligańskiego zachowania się, przemytu, handlu i kradzieży. Jak wynika z zachowanych materiałów, głównymi problemami okazały się alkohol oraz aktywność handlowa polskich turystów. <br>Niejako przy okazji interesowano się sportowcami, dziennikarzami i innymi osobami z krajów kapitalistycznych. Oczywiście i w tym przypadku funkcjonariuszy SB wspierali turyści-agenci. Otrzymali oni numer telefonu do polskiego funkcjonariusza posługującego się wobec nich nazwiskiem Jan Wolski.<br>Olimpiada okazała się udana nie tylko dla polskich sportowców, którzy kończyli igrzyska z rekordowym dorobkiem medalowym (3 złote, 14 srebrnych i 15 brązowych), ale też dla Służby Bezpieczeństwa. Starannie dobrani polscy kibice
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!