Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 24
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
przed nami - mówi Ziemianek. - Także kieszonkowcy to najczęściej osoby spoza Podhala - dodaje.
Kolejnym punktem newralgicznym w Nowym Targu jest Plac Evry, który jest ulubionym miejscem okolicznych pijaczków. Najbardziej daje się to we znaki mieszkańcom pobliskiego bloku nr 8. Natomiast Dworzec PKS i pobliska ul. Królowej Jadwigi spędza sen z oczu funkcjonariuszy ze względu na powtarzające się tam rozboje i wymuszenia, których ofiarami bywa przeważnie młodzież, bądź osoby pijane. Bezpieczniej zrobiło się na Rynku, odkąd pojawił się tam całodobowy patrol złożony z policjantów KPP i straży miejskiej.
Podobnie jak w innych rewirach, w Nowym Targu nie ma dnia bez interwencji domowych, policja
przed nami - mówi Ziemianek. - Także kieszonkowcy to najczęściej osoby spoza Podhala - dodaje.<br>Kolejnym punktem newralgicznym w Nowym Targu jest Plac Evry, który jest ulubionym miejscem okolicznych pijaczków. Najbardziej daje się to we znaki mieszkańcom pobliskiego bloku nr 8. Natomiast Dworzec PKS i pobliska ul. Królowej Jadwigi spędza sen z oczu funkcjonariuszy ze względu na powtarzające się tam rozboje i wymuszenia, których ofiarami bywa przeważnie młodzież, bądź osoby pijane. Bezpieczniej zrobiło się na Rynku, odkąd pojawił się tam całodobowy patrol złożony z policjantów KPP i straży miejskiej.<br> Podobnie jak w innych rewirach, w Nowym Targu nie ma dnia bez interwencji domowych, policja
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!