Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Detektyw
Nr: 2 (150)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
sprawców nie udało się zatrzymać.
Rzecznik prasowy KWP w Białej Podlaskiej, podinspektor Zbigniew L. uważa, że stację w Domaszewnicy mogli obrobić ci sami sprawcy, którzy dokonali napadu w Firleju. Zgadzały się rysopisy, sposób działania. Wprawdzie używali słów rosyjskich, ale często polscy bandyci chcą w ten sposób zmylić policję.
Za radą funkcjonariuszy policji, zaczęli w nocy zamykać się od środka i postanowili pod żadnym pozorem nie wychodzić na zewnątrz. Pieniądze od klientów zaczęli przyjmować przez okienko.

Napad czwarty

Już po kilku dniach, w piątek czternastego sierpnia, doszło do kolejnego napadu. Stacja CPN w Wisznicach również leży na uboczu, przy skrzyżowaniu dróg Biała
sprawców nie udało się zatrzymać.<br>Rzecznik prasowy KWP w Białej Podlaskiej, podinspektor Zbigniew L. uważa, że stację w Domaszewnicy mogli obrobić ci sami sprawcy, którzy dokonali napadu w Firleju. Zgadzały się rysopisy, sposób działania. Wprawdzie używali słów rosyjskich, ale często polscy bandyci chcą w ten sposób zmylić policję.<br>Za radą funkcjonariuszy policji, zaczęli w nocy zamykać się od środka i postanowili pod żadnym pozorem nie wychodzić na zewnątrz. Pieniądze od klientów zaczęli przyjmować przez okienko.<br><br>&lt;tit&gt;Napad czwarty&lt;/&gt;<br><br>Już po kilku dniach, w piątek czternastego sierpnia, doszło do kolejnego napadu. Stacja CPN w Wisznicach również leży na uboczu, przy skrzyżowaniu dróg Biała
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!