Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 0727
Miejsce wydania: WARSZAWA
Rok: 2004
sobą przeszłości w SB.
Zmiana oznacza, że stanowisko wiceszefa agencji traci Paweł Pruszyński, który odpowiadał w niej m.in. za ochronę ekonomicznych interesów państwa i zwalczanie terroryzmu. Odchodzi na emeryturę. Wraz z tą zmianą wpływy w agencji traci Leszek Miller. Pruszyński objął funkcję w 2002 roku, po fali masowych zwolnień funkcjonariuszy byłego UOP.
Przyszedł z Łodzi z opinią zaufanego człowieka ówczesnego szefa SLD i premiera. Wcześniej kierował Delegaturą UOP w tym mieście.
Do mediów przedostały się fragmenty opinii służbowej MSW o nim z 1983 roku. Mówi się w niej, że "z pełną odpowiedzialnością i zaangażowaniem wypełniał zadania stawiane przed podchorążymi po
sobą przeszłości w SB.<br>Zmiana oznacza, że stanowisko wiceszefa agencji traci Paweł Pruszyński, który odpowiadał w niej m.in. za ochronę ekonomicznych interesów państwa i zwalczanie terroryzmu. Odchodzi na emeryturę. Wraz z tą zmianą wpływy w agencji traci Leszek Miller. Pruszyński objął funkcję w 2002 roku, po fali masowych zwolnień funkcjonariuszy byłego UOP.<br>Przyszedł z Łodzi z opinią zaufanego człowieka ówczesnego szefa SLD i premiera. Wcześniej kierował Delegaturą UOP w tym mieście.<br>Do mediów przedostały się fragmenty opinii służbowej MSW o nim z 1983 roku. Mówi się w niej, że "z pełną odpowiedzialnością i zaangażowaniem wypełniał zadania stawiane przed podchorążymi po
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!