Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
dużo uczyć.
- Przed przyjazdem nie miałem zielonego pojęcia o rozgrywanych konkurencjach - przyznaje Bamberski. - Nauka na pewno nie pójdzie w las. Teraz należałoby pomyśleć o ustanowieniu kilku rekordów Polski.
W zasadzie nie jest to takie trudne, bo z powodu braku sterowców żadnych rekordów sterowcowych dotąd w Polsce nie było.
- Tylko bez fuszerki. Trzeba wymyśleć coś, czego byle frajer nie poprawi w pierwszym locie - zastanawia się polski pilot. - A w ogóle, gdyby zamówić lżejszą i bardziej opływową pokrywę sterowca, to podczas następnych mistrzostw można by bardziej zaszaleć.
Można by.


Dziobem do masztu
Sterowce, tak jak balony, są aerostatami, czyli statkami powietrznymi lżejszymi od
dużo uczyć.<br>- Przed przyjazdem nie miałem zielonego pojęcia o rozgrywanych konkurencjach - przyznaje Bamberski. - Nauka na pewno nie pójdzie w las. Teraz należałoby pomyśleć o ustanowieniu kilku rekordów Polski.<br>W zasadzie nie jest to takie trudne, bo z powodu braku sterowców żadnych rekordów sterowcowych dotąd w Polsce nie było.<br>- Tylko bez fuszerki. Trzeba wymyśleć coś, czego byle frajer nie poprawi w pierwszym locie - zastanawia się polski pilot. - A w ogóle, gdyby zamówić lżejszą i bardziej opływową pokrywę sterowca, to podczas następnych mistrzostw można by bardziej zaszaleć.<br>Można by.<br><br><br>Dziobem do masztu<br>Sterowce, tak jak balony, są aerostatami, czyli statkami powietrznymi lżejszymi od
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego