Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.20
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Ottawa Senators 5:2. Polski hokeista przebywał na lodzie 10 minut. W tym czasie oddał trzy strzały na bramkę rywali, ale gola nie zdobył. Inne wyniki:

Patrioci z Panterami o SuperBowl
NOWY JORK
New England Patriots zagrają 1 lutego w Houston z Carolina Panthers w 38. Super Bowl, finale ligi futbolu amerykańskiego. Patriots w finale American Football Conference (AFC) wygrali u siebie z Indianapolis Colts 24:14, a Panthers wygrali finał National Football Conference (NFC) pokonując na wyjeździe Philadelphia Eagles 14:3.

Szturc może pomóc
Fakt: Po dwóch drugich miejscach Adama Małysza spadł panu kamień z serca?
Paweł Włodarczyk (49 l.),{/b
Ottawa Senators 5:2. Polski hokeista przebywał na lodzie 10 minut. W tym czasie oddał trzy strzały na bramkę rywali, ale gola nie zdobył. Inne wyniki: &lt;gap&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Patrioci z Panterami o SuperBowl&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;NOWY JORK&lt;/&gt;<br>New England Patriots zagrają 1 lutego w Houston z Carolina Panthers w 38. Super Bowl, finale ligi futbolu amerykańskiego. Patriots w finale American Football Conference (AFC) wygrali u siebie z Indianapolis Colts 24:14, a Panthers wygrali finał National Football Conference (NFC) pokonując na wyjeździe Philadelphia Eagles 14:3.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="convers" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Szturc może pomóc&lt;/&gt;<br>&lt;who9&gt;Fakt: Po dwóch drugich miejscach Adama Małysza spadł panu kamień z serca?&lt;/&gt;<br>&lt;who10&gt;Paweł Włodarczyk (49 l.),{/b
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!