Typ tekstu: Książka
Autor: Andrzej Horubała
Tytuł: Farciarz
Rok: 2003
prezydenckie to będzie naprawdę coś, a jednocześnie dostrzegamy, że wszystko jest takie tandetne, małe, karykaturalne, jakby chciało się zamknąć w piosence zespołu "Scorpions" - Wind Of Changes. Ten patetyczny pop przybrany w pozy niby ostrego gitarowego grania, niestety ów kicz jest jedynym artystycznym wykwitem, jaki wówczas komentuje zachodzące zmiany.
Chłopcy z "ga-Galerii" jeszcze nie dojrzeli, przybierają jakieś gówniarskie pozy, publikują wiersze i malują graffiti, jakby samogwałt był największym problemem społecznym, Szuwar udziela wywiadu Pochwała szczeniactwa i w ogóle jest dziwacznie.
Ale na naszych oczach dzieje się historia. Dzieje się historia i dzieje się za łatwo, jakoś tak en passant. Widzimy, jak
prezydenckie to będzie naprawdę coś, a jednocześnie dostrzegamy, że wszystko jest takie tandetne, małe, karykaturalne, jakby chciało się zamknąć w piosence zespołu "Scorpions" - Wind Of Changes. Ten patetyczny pop przybrany w pozy niby ostrego gitarowego grania, niestety ów kicz jest jedynym artystycznym wykwitem, jaki wówczas komentuje zachodzące zmiany.<br>Chłopcy z "ga-Galerii" jeszcze nie dojrzeli, przybierają jakieś gówniarskie pozy, publikują wiersze i malują graffiti, jakby samogwałt był największym problemem społecznym, Szuwar udziela wywiadu Pochwała szczeniactwa i w ogóle jest dziwacznie. <br>Ale na naszych oczach dzieje się historia. Dzieje się historia i dzieje się za łatwo, jakoś tak en passant. Widzimy, jak
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!