Typ tekstu: Książka
Autor: Andrzej Horubała
Tytuł: Farciarz
Rok: 2003
o czym się tam mówiło.
- Słuchaj, można i gdzie indziej, nawet do "Życia" - znowu zgrabnie wrzuca sobie do ust porcję buraczko-szpinaku i szybko przełyka. - To byłoby bardzo interesujące. A tak dokładnie, to dlaczego odszedłeś?
- Ze względu na twojego Nowika.
- Na jakiego mojego? - odcina się Szuwar. - Zgoda, był związany z "ga-Galerią", ale ostatnio z nim nie mam kontaktu. Zresztą teraz ta jego twórczość to jakaś demonerka, on nie zdaje sobie sprawy, co czyni.
- Robiliśmy z nim rozmowę, mieliśmy świetny research, bo wielu przecież go zna, Wierzba opowiedział nam ekstra anegdoty, zresztą basista jego zespołu odszedł do "Mateusza". I rozmowa wyszła
o czym się tam mówiło.<br>- Słuchaj, można i gdzie indziej, nawet do "Życia" - znowu zgrabnie wrzuca sobie do ust porcję buraczko-szpinaku i szybko przełyka. - To byłoby bardzo interesujące. A tak dokładnie, to dlaczego odszedłeś?<br>- Ze względu na twojego Nowika.<br>- Na jakiego mojego? - odcina się Szuwar. - Zgoda, był związany z "ga-Galerią", ale ostatnio z nim nie mam kontaktu. Zresztą teraz ta jego twórczość to jakaś demonerka, on nie zdaje sobie sprawy, co czyni.<br>- Robiliśmy z nim rozmowę, mieliśmy świetny research, bo wielu przecież go zna, Wierzba opowiedział nam ekstra anegdoty, zresztą basista jego zespołu odszedł do "Mateusza". I rozmowa wyszła
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!