Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 14.04
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
gier losowych oraz wprowadzenie liniowego podatku dochodowego dla kasyn i gier na automatach to niektóre ze zmian zawartych w rządowym projekcie noweli ustawy o grach losowych.

((...))

Eliza Olczyk, Jerzy Pilczyński


WOJSKO

Armia i media

Poseł Bronisław Komorowski, przewodniczący Sejmowej Komisji Obrony Narodowej, opowiedział się w czwartek zdecydowanie przeciwko "propagandzie brudnych gaci", która, jego zdaniem, dominuje w prasowych próbach opisania wojskowej rzeczywistości.


OŚWIATA

Podwyżki z Karty Nauczyciela

Od przebiegu dzisiejszych rozmów przedstawicieli oświatowych związków zawodowych i kierownictwa Ministerstwa Edukacji zależy w znacznym stopniu termin wypłat, wynikających ze znowelizowanej Karty Nauczyciela, podwyżek dla nauczycieli.

((...))

A.P.


USA - KUBA Elian nie chce do Hawany
gier losowych oraz wprowadzenie liniowego podatku dochodowego dla kasyn i gier na automatach to niektóre ze zmian zawartych w rządowym projekcie noweli ustawy o grach losowych.<br><br>((...))<br><br>&lt;au&gt;Eliza Olczyk, Jerzy Pilczyński&lt;/au&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;WOJSKO<br><br>Armia i media&lt;/tit&gt;<br><br>Poseł &lt;name type="person"&gt;Bronisław Komorowski&lt;/name&gt;, przewodniczący &lt;name type="org"&gt;Sejmowej Komisji Obrony Narodowej&lt;/name&gt;, opowiedział się w czwartek zdecydowanie przeciwko "propagandzie brudnych gaci", która, jego zdaniem, dominuje w prasowych próbach opisania wojskowej rzeczywistości.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;OŚWIATA<br><br>Podwyżki z &lt;name type="work"&gt;Karty Nauczyciela&lt;/name&gt;&lt;/tit&gt;<br><br>Od przebiegu dzisiejszych rozmów przedstawicieli oświatowych związków zawodowych i kierownictwa &lt;name type="org"&gt;Ministerstwa Edukacji&lt;/name&gt; zależy w znacznym stopniu termin wypłat, wynikających ze znowelizowanej &lt;name type="work"&gt;Karty Nauczyciela&lt;/name&gt;, podwyżek dla nauczycieli.<br><br>((...))<br><br>&lt;au&gt;A.P.&lt;/au&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;<br>&lt;tit&gt;&lt;name type="place"&gt;USA&lt;/name&gt; - &lt;name type="place"&gt;KUBA&lt;/name&gt; &lt;name type="person"&gt;Elian&lt;/name&gt; nie chce do &lt;name type="place"&gt;Hawany
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!