Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.24 (20)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
przed zabraniem im "trzynastek". Tymczasem wojewodowie i urzędnicy prezydenccy siedzą cicho. Udają, że to ich nie dotyczy. Otóż jest dokładnie odwrotnie! Ich także to dotyczy. Ciekawe, co na to prezydent Kwaśniewski? Czy on także nie widzi problemu, czy tylko udaje?
GRZEGORZ JANKOWSKI redaktor naczelny

Na mróz wyjdź w mini
Barchanowym gaciom nasze gromkie NIE! Nie założymy pokracznych wełnianych rajstop, tylko dlatego że temperatura spadła grubo poniżej zera.
- Chcemy wyglądać kobieco i sexy nawet w największy mróz - mówią zdecydowanie warszawianki Gosia (21 l.) i Edyta (22 l.).
Dziewczyny chcą być piękne, ale nie zamierzają przy okazji dostać zapalenia płuc. I, jak się
przed zabraniem im "trzynastek". Tymczasem wojewodowie i urzędnicy prezydenccy siedzą cicho. Udają, że to ich nie dotyczy. Otóż jest dokładnie odwrotnie! Ich także to dotyczy. Ciekawe, co na to prezydent Kwaśniewski? Czy on także nie widzi problemu, czy tylko udaje?<br>&lt;au&gt;GRZEGORZ JANKOWSKI redaktor naczelny&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Na mróz wyjdź w mini&lt;/&gt;<br>Barchanowym gaciom nasze gromkie NIE! Nie założymy pokracznych wełnianych rajstop, tylko dlatego że temperatura spadła grubo poniżej zera.<br>&lt;au&gt;- Chcemy wyglądać kobieco i sexy nawet w największy mróz&lt;/&gt; - mówią zdecydowanie warszawianki Gosia (21 l.) i Edyta (22 l.).<br>Dziewczyny chcą być piękne, ale nie zamierzają przy okazji dostać zapalenia płuc. I, jak się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego