Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przekrój
Nr: 2926
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 2001
mu jego zastępczyni, Ewa Sienkiewicz i szef Straży Miejskiej w Gdańsku, Zbigniew Sodol. Mieszkańcy otaczają ich kołem i nie dają dojść do słowa.
- Gdzie byliście w nocy z poniedziałku na wtorek?
Prezydent tłumaczy się, obiecuje pomoc, próbuje przemawiać.
- Z taka gadką nadaje się pan tylko do telewizji. Tu panu ta gadka nie przejdzie, chcemy konkretów - krzyczy jeden z mieszkańców.
Ewie Sienkiewicz dostaje się za wypowiedź dla Telewizji Gdańsk, że "bardziej opłaca się wyburzyć wszystkie domy w św. Wojciechu, niż je odbudowywać po powodzi".
Mieszkańcy nie doczekali się konkretów, chociaż wzięli panią wiceprezydent "na bok", żeby pokazać z bliska przerwany wał. W
mu jego zastępczyni, Ewa Sienkiewicz i szef Straży Miejskiej w Gdańsku, Zbigniew Sodol. Mieszkańcy otaczają ich kołem i nie dają dojść do słowa.<br>- Gdzie byliście w nocy z poniedziałku na wtorek?<br>Prezydent tłumaczy się, obiecuje pomoc, próbuje przemawiać.<br>- Z taka gadką nadaje się pan tylko do telewizji. Tu panu ta gadka nie przejdzie, chcemy konkretów - krzyczy jeden z mieszkańców.<br>Ewie Sienkiewicz dostaje się za wypowiedź dla Telewizji Gdańsk, że "&lt;q&gt;bardziej opłaca się wyburzyć wszystkie domy w św. Wojciechu, niż je odbudowywać po powodzi&lt;/&gt;".<br>Mieszkańcy nie doczekali się konkretów, chociaż wzięli panią wiceprezydent "na bok", żeby pokazać z bliska przerwany wał. W
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego