Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 07.03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Adrianny w swoją grę.

Ada

- Może należy obudzić martwe mózgi w tej sprawie i zmienić przepisy na bardziej życiowe? - mówi Omar Sangare, aktor, który prowadził licytację w Nowym Jorku (o kłopotach Dysputów dowiaduje się od dziennikarza).

Dziś Ada ma prawie 9 lat, chodzi do szkoły. Jest żywym dzieckiem, potrafi godzinami ganiać się z młodszym bratem po mieszkaniu. Ktoś niewtajemniczony mógłby nie poznać, że nosi protezę. Małgorzata Chudziak z New Jersey mówi na nią Adusia. Twierdzi, że darmowe leczenie dziecka w Instytucie Kesslera jest aktualne.

- Uczestnictwo w tym spektaklu oszczerstw to koszty własne misji rotariańskiej i chęci pomocy tym, którzy o to
Adrianny w swoją grę.<br><br>&lt;tit&gt;Ada&lt;/&gt;<br><br>- Może należy obudzić martwe mózgi w tej sprawie i zmienić przepisy na bardziej życiowe? - mówi Omar Sangare, aktor, który prowadził licytację w Nowym Jorku (o kłopotach Dysputów dowiaduje się od dziennikarza).<br><br>Dziś Ada ma prawie 9 lat, chodzi do szkoły. Jest żywym dzieckiem, potrafi godzinami ganiać się z młodszym bratem po mieszkaniu. Ktoś niewtajemniczony mógłby nie poznać, że nosi protezę. Małgorzata Chudziak z New Jersey mówi na nią Adusia. Twierdzi, że darmowe leczenie dziecka w Instytucie Kesslera jest aktualne.<br><br>- Uczestnictwo w tym spektaklu oszczerstw to koszty własne misji rotariańskiej i chęci pomocy tym, którzy o to
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!