Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Dwutygodnik Szczecinecki Temat
Miejsce wydania: Szczecinek
Rok: 2002
przygotowanie imprezy nie było łatwe. - Na początku nie chciano z nimi nawet rozmawiać. Pytano, jaką reprezentujemy organizację. Kiedy odpowiadaliśmy, że jesteśmy "tylko" studentami" wielu wzruszało ramionami. Mieliśmy problemy z policją. Całe szczęście trafiliśmy we właściwym momencie do komendanta Henryka Wiecha. Wtedy już wszystko ruszyło z kopyta. W sumie, półtora miesiąc ganiania, ale udało się.
- Naszą imprezę chcemy włączyć na stałe do letnich atrakcji turystycznych. Po tylu zabiegach nam się udało. Chcemy aby "Tour de Trzesiecko" wszedł do kalendarza imprez szczecineckiego lata.
(jg)Na ogół pomijano zasadniczy problem łamania prawa i braku społecznej kontroli nad poczynaniami władz powiatu

JAKI POCZĄTEK, TAKI KONIEC
przygotowanie imprezy nie było łatwe. - Na początku nie chciano z nimi nawet rozmawiać. Pytano, jaką reprezentujemy organizację. Kiedy odpowiadaliśmy, że jesteśmy "tylko" studentami" wielu wzruszało ramionami. Mieliśmy problemy z policją. Całe szczęście trafiliśmy we właściwym momencie do komendanta Henryka Wiecha. Wtedy już wszystko ruszyło z kopyta. W sumie, półtora miesiąc ganiania, ale udało się. <br> - Naszą imprezę chcemy włączyć na stałe do letnich atrakcji turystycznych. Po tylu zabiegach nam się udało. Chcemy aby "Tour de Trzesiecko" wszedł do kalendarza imprez szczecineckiego lata.<br>&lt;au&gt;(jg)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br><br><br>&lt;div type="art" sex="m"&gt;&lt;intro&gt;Na ogół pomijano zasadniczy problem łamania prawa i braku społecznej kontroli nad poczynaniami władz powiatu&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;JAKI POCZĄTEK, TAKI KONIEC
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!