Typ tekstu: Prasa
Tytuł: NAJ
Nr: 38
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2003
Podobno z wiekiem pewne cechy się wyolbrzymiają... Czy teraz żyjesz w coraz większym pędzie?
Już nie uciekam, gdy wychodzę na dwór. Teraz ganiam w inny sposób. Mam pracę, w której się realizuję. W redakcji ciągle coś się dzieje. Zawsze jest coś do przeczytania, przemyślenia, załatwienia. A poza tym - w kwestii ganiania - uwielbiam podróże. Gdy tylko mogę, wskakuję na rower albo wyjeżdżam za miasto. Uważam, że krótkie wycieczki dobrze mi robią. Podobnie jak i te na drugi koniec świata.
Jak najlepiej odpoczywasz?
Automatyczna odpowiedź brzmi: w ruchu. Wspaniale odpoczywam na świeżym powietrzu. Tam, gdzie jest zielono. Gdy jestem zmęczona, to najchętniej odwiedzam
Podobno z wiekiem pewne cechy się wyolbrzymiają... Czy teraz żyjesz w coraz większym pędzie?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Już nie uciekam, gdy wychodzę na dwór. Teraz ganiam w inny sposób. Mam pracę, w której się realizuję. W redakcji ciągle coś się dzieje. Zawsze jest coś do przeczytania, przemyślenia, załatwienia. A poza tym - w kwestii ganiania - uwielbiam podróże. Gdy tylko mogę, wskakuję na rower albo wyjeżdżam za miasto. Uważam, że krótkie wycieczki dobrze mi robią. Podobnie jak i te na drugi koniec świata.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Jak najlepiej odpoczywasz?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Automatyczna odpowiedź brzmi: w ruchu. Wspaniale odpoczywam na świeżym powietrzu. Tam, gdzie jest zielono. Gdy jestem zmęczona, to najchętniej odwiedzam
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!