Typ tekstu: Prasa
Autor: Łotysz Stanisław
Tytuł: Brukowiec Ochlański
Miejsce wydania: Ochla
Rok: 2003
się to również na liczbie gości i samych gościach. Tłumnie stawili się pracownicy muzeum wraz z rodzinami, czemu dziwić się nie wypada.
Każdy liczył, ze wydarzy się coś... I w końcu dyrektor Muzeum zaczął polewać. Tłumek ustawił się by ZA DARMO golnąć sobie coś pod tę psią pogodę. Rozgrzanej już gawiedzi zafundowano następnie pokaz tłoczenia wina, takiego samego jak te, które właśnie wypili. Gdyby pokaz nasępił wcześniej, pewnie chętnych na winko byłoby mniej.
Tak czy siak, impreza była udana, mimo niepogody. Swoja drogą można by przełożyć ją na lato, można by tłoczyć jakieś bułgarskie winogrona, przynajmniej wino nie byłoby takie cierpkie
się to również na liczbie gości i samych gościach. Tłumnie stawili się pracownicy muzeum wraz z rodzinami, czemu dziwić się nie wypada.<br>Każdy liczył, ze wydarzy się coś... I w końcu dyrektor Muzeum zaczął polewać. Tłumek ustawił się by ZA DARMO golnąć sobie coś pod tę psią pogodę. Rozgrzanej już gawiedzi zafundowano następnie pokaz tłoczenia wina, takiego samego jak te, które właśnie wypili. Gdyby pokaz nasępił wcześniej, pewnie chętnych na winko byłoby mniej. <br>Tak czy siak, impreza była udana, mimo niepogody. Swoja drogą można by przełożyć ją na lato, można by tłoczyć jakieś bułgarskie winogrona, przynajmniej wino nie byłoby takie cierpkie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!