Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 12.14
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
na ulicach miast są one często zabijane na oczach przechodniów, także dzieci. Tymczasem ustawa o ochronie zwierząt zabrania tego. Ekolodzy będą też namawiać ludzi, by kupowali karpie i przekazywali je im. Ryby te zostaną później wypuszczone do jeziora.
KITTSadystyczny "mikołajkowy" konkurs w Internecie

Strefa krwi i odoru

"Ciepła i gęsta niczym smoła krew spływała w dół , tworząc szary strumień mazi wpadający do pobliskiej studni kanalizacyjnej. W powietrzu dało się wyczuć odór..." - tak zaczyna się mikołajkowy konkurs portalu przeznaczonego dla młodych internautów.
"Jestem mamą 16-letniego Wojtka. Syn znalazł ten konkurs i chce wziąć w nim udział. Jestem jego treścią oburzona
na ulicach miast są one często zabijane na oczach przechodniów, także dzieci. Tymczasem ustawa o ochronie zwierząt zabrania tego. Ekolodzy będą też namawiać ludzi, by kupowali karpie i przekazywali je im. Ryby te zostaną później wypuszczone do jeziora.<br>&lt;au&gt;KITT&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sex="mf"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Sadystyczny "mikołajkowy" konkurs w Internecie&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Strefa krwi i odoru&lt;/&gt;<br><br>"Ciepła i gęsta niczym smoła krew spływała w dół &lt;gap&gt;, tworząc szary strumień mazi wpadający do pobliskiej studni kanalizacyjnej. W powietrzu dało się wyczuć odór..." - tak zaczyna się mikołajkowy konkurs portalu przeznaczonego dla młodych internautów.<br>"Jestem mamą 16-letniego Wojtka. Syn znalazł ten konkurs i chce wziąć w nim udział. Jestem jego treścią oburzona
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego