Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy ezoteryczne
Rok: 2000
swe zakłady.
W miarę możliwości należy unikać zabiegów pielęgnacyjnych w dni Ryb. W tym czasie są one szczególnie niewskazane dla osób mających problemy z łupieżem. Nawet najlepszy szampon przeciwłupieżowy okaże się nieskuteczny.
Jeśli mamy słabe, rzadkie włosy, wybierzmy na strzyżenie porę nowiu lub ubywania Księżyca. Włosy odrosną znacznie mocniejsze, bardziej gęste i puszyste.
Najlepszy termin na witaminowe kuracje wzmacniające włosy to dni Lwa i Panny, gdy Księżyc idzie do pełni. W tym czasie powinni stosować je przede wszystkim panowie, którzy mają kłopot z łysieniem.
Gdy chcemy, by fryzura długo zachowała kształt po obcięciu, najlepiej ostrzyc się w dniach pobytu Księżyca w
swe zakłady.<br>W miarę możliwości należy unikać zabiegów pielęgnacyjnych w dni Ryb. W tym czasie są one szczególnie niewskazane dla osób mających problemy z łupieżem. Nawet najlepszy szampon przeciwłupieżowy okaże się nieskuteczny.<br>Jeśli mamy słabe, rzadkie włosy, wybierzmy na strzyżenie porę nowiu lub ubywania Księżyca. Włosy odrosną znacznie mocniejsze, bardziej gęste i puszyste.<br>Najlepszy termin na witaminowe kuracje wzmacniające włosy to dni Lwa i Panny, gdy Księżyc idzie do pełni. W tym czasie powinni stosować je przede wszystkim panowie, którzy mają kłopot z łysieniem.<br>Gdy chcemy, by fryzura długo zachowała kształt po obcięciu, najlepiej ostrzyc się w dniach pobytu Księżyca w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego