Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 05
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
przebiegające w naskórku, stymuluje odnowę komórek, poprawia wygląd skóry, a stosowany systematycznie redukuje zmarszczki.

Kosmetyki popularne do pielęgnacji ciała dla kobiet
Avon - Seria "Milk Made"
Kąpiel w mlecznych kosmetykach to nie tylko ogromna przyjemność i znakomity relaks. Dzięki proteinom z mleka, ekstraktom roślinnym i witaminom skóra całego ciała staje się gładka, miękka i nawilżona.

Kosmetyki pielęgnacyjne dla mężczyzn
Biotherm Homme - Hydra Detox
Preparat o konsystencji żelu, przeznaczony specjalnie dla skóry mężczyzn. Łatwo się rozprowadza, nawilża skórę, oczyszcza z toksyn, wygładza. Pamiętaj! Zadbany mężczyzna jest jeszcze bardziej męski.

Popularne kosmetyki kolorowe
Margaret Astor
- Linia Milenijna
Znane od dawna kosmetyki kolorowe Margaret Astor
przebiegające w naskórku, stymuluje odnowę komórek, poprawia wygląd skóry, a stosowany systematycznie redukuje zmarszczki.<br><br>Kosmetyki popularne do pielęgnacji ciała dla kobiet<br>Avon - Seria "Milk Made"<br>Kąpiel w mlecznych kosmetykach to nie tylko ogromna przyjemność i znakomity relaks. Dzięki proteinom z mleka, ekstraktom roślinnym i witaminom skóra całego ciała staje się gładka, miękka i nawilżona.<br><br>Kosmetyki pielęgnacyjne dla mężczyzn<br>Biotherm Homme - Hydra Detox<br>Preparat o konsystencji żelu, przeznaczony specjalnie dla skóry mężczyzn. Łatwo się rozprowadza, nawilża skórę, oczyszcza z toksyn, wygładza. Pamiętaj! Zadbany mężczyzna jest jeszcze bardziej męski.<br><br>Popularne kosmetyki kolorowe<br>Margaret Astor<br>- Linia Milenijna<br>Znane od dawna kosmetyki kolorowe Margaret Astor
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego