Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy AGD
Rok: 2003
golarkę i rozpoczynasz golenie.
Golenie na sucho jest podobne do obcinania nożyczkami, ponieważ w obu przypadkach włos dostaje się pomiędzy dwie krawędzie i jest obcinany albo golony. Blok ostrzy tnących jest oddzielony od skóry ochronną folią, tak cienką, że pozwala na obcięcie włosa przy samej skórze, która po ogoleniu pozostaje gładka.
Golenie golarką elektryczną jest bezpieczne dla skóry, bowiem folia jest pokryta platynowa powłoką, która działa antybakteryjnie i chroni skórę przed podrażnieniami.
Zalety golarekBraun:
dokładność
delikatność
komfort
niezawodność
łatwość użytkowania
niskie koszty działania
antybakteryjne działanie folii tnącej
Używając golarki z akumulatorem uzyskuje się dodatkową korzyść: możliwość golenia nie tylko w łazience
golarkę i rozpoczynasz golenie.<br>Golenie na sucho jest podobne do obcinania nożyczkami, ponieważ w obu przypadkach włos dostaje się pomiędzy dwie krawędzie i jest obcinany albo golony. Blok ostrzy tnących jest oddzielony od skóry ochronną folią, tak cienką, że pozwala na obcięcie włosa przy samej skórze, która po ogoleniu pozostaje gładka.<br>Golenie golarką elektryczną jest bezpieczne dla skóry, bowiem folia jest pokryta platynowa powłoką, która działa antybakteryjnie i chroni skórę przed podrażnieniami.<br>Zalety golarek&lt;name type="org"&gt;Braun&lt;/&gt;:<br>dokładność<br>delikatność<br>komfort<br>niezawodność<br>łatwość użytkowania<br>niskie koszty działania<br>antybakteryjne działanie folii tnącej<br>Używając golarki z akumulatorem uzyskuje się dodatkową korzyść: możliwość golenia nie tylko w łazience
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego