Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 21
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
zostaliśmy bardzo dobrze przyjęci. Cieszymy się, że właśnie tu możemy organizować targi budownictwa - mówił podczas ceremonii otwarcia jeden z organizatorów ekspozycji z agencji reklamowej Promocja z Wadowic.
Na krótką ceremonię otwarcia przybyli starostowie powiatu nowotarskiego Jan Lasyk i tatrzańskiego Andrzej Gąsienica Makowski. Byli także burmistrzowie i wójtowie podhalańskich miast i gmin - między innymi Marek Fryźlewicz, Adam Bachleda Curuś i Michał Kochan.
Na ekspozycję do Nowego Targu przybyło ponad 120 wystawców z całej Polski. Można było zobaczyć najnowocześniejsze technologie wykorzystywane w budownictwie i wykończeniu wnętrz. Niewątpliwą ozdobą już wykończonego budynku byłyby również ekskluzywne samochody osobowe, które również można było podziwiać w pawilonie
zostaliśmy bardzo dobrze przyjęci. Cieszymy się, że właśnie tu możemy organizować targi budownictwa - mówił podczas ceremonii otwarcia jeden z organizatorów ekspozycji z agencji reklamowej Promocja z Wadowic.<br>Na krótką ceremonię otwarcia przybyli starostowie powiatu nowotarskiego Jan Lasyk i tatrzańskiego Andrzej Gąsienica Makowski. Byli także burmistrzowie i wójtowie podhalańskich miast i gmin - między innymi Marek Fryźlewicz, Adam Bachleda Curuś i Michał Kochan.<br>Na ekspozycję do Nowego Targu przybyło ponad 120 wystawców z całej Polski. Można było zobaczyć najnowocześniejsze technologie wykorzystywane w budownictwie i wykończeniu wnętrz. Niewątpliwą ozdobą już wykończonego budynku byłyby również ekskluzywne samochody osobowe, które również można było podziwiać w pawilonie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!