Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie Podkarpackie
Nr: 01.26
Miejsce wydania: Przemyśl
Rok: 2005
już niebawem i będzie służyć nie tylko miejscowej młodzieży szkolnej, ale także wszystkim mieszkańcom. - Nikt nie przypuszczał, że MCE trafi do nas, tym bardziej że w projekcie uczestniczyliśmy po raz pierwszy. W tym roku także przystępujemy do akcji i zachęcamy do tego wszystkie gminy - mówi wójt Rokietnicy Bożena Gmyrek.Zgłoszenia gmin będą przyjmowane do 28 lutego br. (karty zgłoszenia projektu zostały rozesłane do każdej gminy w Polsce). W sprawie udziału w programie należy kontaktować się z koordynatorem akcji Karolem Francuzikiem (e-mail:kontakt@trzezwyumysl.pl, francuzik@radiowiec.pl, tel. (61) 8553381).
Urszula Gielo

Przemyski wyciąg: tydzień temu - umowa z wykonawcą, za
już niebawem i będzie służyć nie tylko miejscowej młodzieży szkolnej, ale także wszystkim mieszkańcom. - Nikt nie przypuszczał, że MCE trafi do nas, tym bardziej że w projekcie uczestniczyliśmy po raz pierwszy. W tym roku także przystępujemy do akcji i zachęcamy do tego wszystkie gminy - mówi wójt Rokietnicy Bożena Gmyrek.Zgłoszenia gmin będą przyjmowane do 28 lutego br. (karty zgłoszenia projektu zostały rozesłane do każdej gminy w Polsce). W sprawie udziału w programie należy kontaktować się z koordynatorem akcji Karolem Francuzikiem (e-mail:kontakt@trzezwyumysl.pl, francuzik@radiowiec.pl, tel. (61) 8553381). <br>&lt;au&gt;Urszula Gielo&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;<br>&lt;intro&gt;Przemyski wyciąg: tydzień temu - umowa z wykonawcą, za
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!