Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 9
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
po obu stronach granic spotykały się w tym samym miejscu, a nie były oddalone od siebie o kilkaset metrów - podkreślił.
Podczas czwartkowego spotkania zapowiedziano spotkanie parlamentarzystów obu krajów, które odbędzie się w połowie kwietnia.
jofCi sami sołtysi

W ubiegłą niedzielę, 28 lutego odbyły się trzy ostatnie zebrania wiejskie w gminie Poronin. Na Stasikówce sołtysem została Maria Kalata, w Małem Cichem - Stanisław Kułach, w Murzasichlu - Stanisław Łukaszczyk Zbójnik. Wszyscy oni sprawowali tę funkcję także w poprzednich latach.
magNowe władze UKS "Holni"

Od 15 lutego 1999 r. Uczniowski Klub Sportowy "Holni" przy Szkole Podstawowej w Zębie ma nowe władze. Prezesem został
po obu stronach granic spotykały się w tym samym miejscu, a nie były oddalone od siebie o kilkaset metrów - podkreślił.<br>Podczas czwartkowego spotkania zapowiedziano spotkanie parlamentarzystów obu krajów, które odbędzie się w połowie kwietnia.<br>&lt;au&gt;jof&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Ci sami sołtysi&lt;/tit&gt;<br><br>W ubiegłą niedzielę, 28 lutego odbyły się trzy ostatnie zebrania wiejskie w gminie Poronin. Na Stasikówce sołtysem została Maria Kalata, w Małem Cichem - Stanisław Kułach, w Murzasichlu - Stanisław Łukaszczyk Zbójnik. Wszyscy oni sprawowali tę funkcję także w poprzednich latach.<br>&lt;au&gt;mag&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Nowe władze UKS "Holni"&lt;/tit&gt;<br><br>Od 15 lutego 1999 r. Uczniowski Klub Sportowy "Holni" przy Szkole Podstawowej w Zębie ma nowe władze. Prezesem został
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego